Timon Mega Hakkımızda


1960’ lı yılların zor şartlarında Darende de başlayan hep daha iyiyi bulma ve sunma aşkının, 1980’ lerin tahtakalesinde ”Yılmaz Ticaret” adıyla vücut bulmasıdır TİMON MEGA. Bütün ilişkilerini güven temeliyle atmış, dürüstlük ve şeffaf ticareti namus bilmiş bir Anadolu hikayesidir.


Yıl 1986’ dır ve bu prensiplerle yetişen, iş ortaklarını ve ihtiyaçlarını bilen, değişim ve gelişim vizyonuyla büyük oğul Ömer YILMAZ omuz vermiştir baba sermayesine. Bu yeni vizyon ve enerjiyle gelişen hep daha iyi olma arayışının aşkı 2003 yılında Timon Toplu Tüketim San. Tic. A.Ş. olarak gelişen Türkiye’nin değişen pazar anlayışında bir yıldız olmuştur.


Yıl 2013’ tür ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, hızlı temin, anında kurulan pazar iletişimi ve 30.000 çeşidin üzerindeki gıda dışı ürün yelpazesi. Bütün yurda yayılmış nitelikli müşteri temsilcileri ve hep kaliteden yana olan duruşuyla TİMON MEGA doğmuştur 1960’ ların Darende’ sinde başlayan daha iyi olma aşkı bugün 200’ ün üzerinde çalışanı hızlı servisi ve hep kazandıran fiyatlarıyla yarım asırı aşkın birikimin gururunu pazar lideri olarak yaşamaktadır.


Bundan sonra da insana ve çevreye saygısı, zamanında temin hızlı teslimatla ve hep kazandıran vizyonuyla, Türkiye’nin markası olmayı sürdürecektir.


TİMON MEGA

->